Головна НовиниІрпінь Ірина Коляденко отримала нагороду «За сприяння війську» від Головнокомандувача Збройних Сил України

Ірина Коляденко отримала нагороду «За сприяння війську» від Головнокомандувача Збройних Сил України

Автор: Max

Відому борчиню з Ірпеня, бронзову призерку Олімпійських ігор Ірину Коляденко нагородили нагрудним знаком «За сприяння війську» від Головнокомандувача Збройних Сил України.

Відзнаку Ірині вручили за значний особистий внесок у справу розбудови і розвитку Збройних Сил України, зміцнення співробітництва у військовій, науковій, соціальній, культурній та інших сферах життєдіяльності національного війська.

«Мені неймовірно приємно як спортсменці, як публічній людині, як українці отримати таку високу нагороду. Ця відзнака – визнання, це – підтримка, це – ще одне безмежне «дякую». Я роблю все, що можу, і надалі буду робити, щоб підтримувати військових, які оберігають наш спокій. Адже мені і всім нам вони дають найдорожче — можливість жити!», — розповіла журналістам ITV Ірина Коляденко.

Нагадаємо, днями Ірина виборола бронзу на Чемпіонаті світу. Завдяки цій нагороді Україна здобула першу олімпійську ліцензію у спортивній боротьбі на Олімпійських іграх 2024 року.

Також спортсменка проводитиме тренування з вільної боротьби у спортзалі Ірпінського ліцею інноваційних технологій, який нещодавно відкрили.

Читати також