Головна НовиниІрпінь IRS провели третю стратегічну сесію з відбудови та розвитку Ірпінської громади

IRS провели третю стратегічну сесію з відбудови та розвитку Ірпінської громади

Автор: Max

24 червня у залі Ірпінської міськради відбулася третя стратегічна сесія з відбудови та розвитку Ірпінської громади. Команда Irpin Reconstruction Summit та робочі комітети розробили SWOT-аналіз громади та презентували власне бачення її розвитку.

«Після 4 місяців плідної роботи команди IRS та робочих комітетів, зроблено важливі кроки на шляху до створення та реалізації стратегії з відновлення та розвитку Ірпінської територіальної громади», — зазначають в Irpin Reconstruction Summit.

До того ж, під час сесії представили результати опитування мешканців Ірпінської громади, яке ініціювала американська архітектурна компанія Gensler.

За результатами роботи було напрацювано більше, ніж 600 ідей для сприяння розвитку Ірпінської громади.

«Впродовж наступних 4-ох тижнів кожна ідея буде детально проаналізована у груповій роботі зі створення дорожньої карти для виділення задач із подальшою фіналізацією власної візії», — зазначають в IRS.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України вніс зміни до розпорядження №20, яке визначає розподіл коштів з рахунку «Фонду зруйнованого майна та інфраструктури» для відновлення багатоповерхівок Київщини. Цим збільшили фінансування на відбудову 18 пошкоджених багатоповерхівок на Київщині, які будуть відновлені в рамках ініціативи UNITED24. Зокрема, йдеться і про сім будинків в Ірпені.

Читати також