Головна НовиниІрпінь Ірпіньводоканал закликає мешканців громади повідомляти про несанкціоновані зливи нечистот у каналізацію

Ірпіньводоканал закликає мешканців громади повідомляти про несанкціоновані зливи нечистот у каналізацію

Автор: Max

У комунальному підприємстві «Ірпіньводоканал» продовжують боротися із несанкціонованим зливом нечистот у непризначені для цього каналізаційні колодязі. Мешканців громади закликають повідомляти про такі випадки.

Як зазначають комунальники, всі нечистоти з вигрібних ям від приватних будинків можуть вивозити лише ті підприємці, які отримали на це дозвіл. Зливають усі нечистоти на станцію КП «Ірпіньводоканал» на вулиці Соборна, 1. Для контролю асенізаційних машин, які приїжджають на станцію, комунальники встановили систему цілодобового відеонагляду.

«Однак деякі водії асенізаційних машин постійно порушують ці вимоги, виливаючи нечистоти у найближчі каналізаційні колодязі в містах та селищах. Унаслідок таких дій засмічуються колодязі і труби, що призводить до аварій на мережах. Нечистоти можуть виливатися на поверхню, створюючи антисанітарний стан, що наносить шкоду навколишньому середовищу та жителям міст та селищ, а також можуть підтоплювати житлові будинки», — розповіли в комунальники.

Тож КП «Ірпіньводоканал» закликає мешканців громади, які стали свідками несанкціонованого зливу нечистот або й самі постраждали від таких недобросовісних підприємців, записувати номер автомобіля та звертатися у диспетчерську службу Ірпіньводоканалу за телефонами: (04597) 62 828 або (098) 535 02 76. Телефонувати можна цілодобово.

Читати також