Головна НовиниІрпінь Ірпінський орієнтувальник увійшов у десятку найкращих спортсменів світу

Ірпінський орієнтувальник увійшов у десятку найкращих спортсменів світу

Автор: Max

Ірпінець, спортсмен команди «Kyiv region O-team» Серафім Ковальчук у складі національної збірної представив Україну на чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування. Разом з командою вони вибороли 9 місце на естафетних дистанціях та увійшли у топ-10 світу. Про це повідомили у «Kyiv region O-team».

Разом із Серафімом Ковальчуком у команді національної збірної України змагалися ще двоє спортсменів — Ілля Отрешко та Назарій Данилюк.

«Вітаємо збірну України, вітаємо тренерів, спортсменів та батьків з цим неймовірним результатом. Чекаємо з нетерпінням на продовження», — привітали у «Kyiv region O-team».

Змагання проходили у румунському місті Бая-Маре. На чемпіонаті змагалися юніори. Для 17-річного ірпінця Серафіма Ковальчука це був вже другий чемпіонат світу у його спортивній кар’єрі.

«Нагадаємо, що у змаганнях беруть участь спортсмени до 20 років. Непросто боротися з найкращими орієнтувальниками світу, ще й старшими за тебе. Але натхненим та талановитим під силу неможливе», — зауважили у «Kyiv region O-team».

Нагадаємо, наприкінці червня спортсмени команди «Kyiv region O-team» показали достойні результати на чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування у складі національної збірної. Серед ірпінців, які взяли участь у змаганнях, був і Серафім Ковальчук.

Читати також