Головна НовиниІрпінь Ірпінський художник Владислав Задворський оголосив благодійний аукціон

Ірпінський художник Владислав Задворський оголосив благодійний аукціон

Автор: Max

Ірпінський художник Владислав Задворський оголосив аукціон, на якому продає свою картину «Портрет українського художника Володимира Сидорука». Всі кошти від продажу картини художник передасть на потреби Першого стрілецького батальйону 3-ї окремої штурмової бригади. Про це митець написав на своїй сторінці у фейсбуці.

«Я, ірпінський художник Владислав Задворський, який весь час був в Ірпені у лютому-березні 2022 року, продаю свою картину «Портрет українського художника Володимира Сидорука» на аукціоні, який влаштовую під цим своїм постом. Аукціон триватиме до 5 грудня 2023 року. Всі кошти від продажу картини передам на потреби Першого стрілецького батальйону 3-ї окремої штурмової бригади», — зазначив Владислав Задворський.

Командиром Першого стрілецького батальйону є ірпінець Володимир Коротя, позивний «Повстанець». «У 2014 році він добровільно вступив до лав ЗСУ. Брав участь у бойових діях у складі розвідвзводу 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади на сході України: Попасна, Золоте, Гірське. Під час повномасштабного російського вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року створив та очолив Добровольчу ротно-тактичну групу «Ірпінь», завдяки якій російським окупантам не вдалося прорвати оборону добровольців у районі ТЦ «Жираф» в Ірпені. Письменник, автор книг «Пригоди Фантома» та «Роздуми фантома про державотворення». За оборону Ірпеня Володимир Коротя нагороджений орденом «За мужність», а за оборону Бахмута нагороджений орденом Богдана Хмельницького», — додав Задворський.

Художник наголосив, що кожен бажаючий може під його постом у фейсбуці залишити суму, за яку готовий купити цю картину.

Нагадаємо, днями Володимир Коротя отримав відзнаку «Народний герой України». Це — відзнака за мужність, відвагу, самовідданість і героїзм, виявлені при захисті незалежності України.

Читати також