Головна НовиниІрпінь Ірпінську міську бібліотеку відвідав т.в.о Міністра культури та інформаційної політики (відео)

Ірпінську міську бібліотеку відвідав т.в.о Міністра культури та інформаційної політики (відео)

Автор: Max

Ростислав Карандєєв, т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України:

«От до вас заходиш і одразу відчуваєш ось таку модерновість. Дух сучасного такого бібліотечного центру«

Ось такі перші відчуття тимчасово виконуючого обов’язки міністра культури та інформаційної політики Ростислава Карандєєва в Ірпінській міській бібліотеці імені Максима Рильського. Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек він приїхав до Ірпеня, щоб познайомитися із життям  місцевої книгозбірні.

Ростислав Карандєєв, т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України:

«Я усім зацікавився, що тут відбуваються, бо все це дуже цікаво. Починаючи від вхідної групи,  цікавим є увага влади. Все чисто, акуратно. Нічого немає пошкодженого, поламаного. Потім емоція атмосфери. Це теж дуже важливо. Світло. Якісно. Організовано ергономічно. Зручно все. Гарні меблі. Гарне розташування стелажів. Все з увагою до людини».

А ще очільник відомства був вражений кількістю постійних читачів. Їх — близько 5 тисяч. І надзвичайно потужним книжковим фондом. А це — понад 75 тисяч примірників найрізномантнішої літератури. І для дорослих і для дітей.

Олена Циганенко, директорка Ірпінської міської публічної бібліотеки ім. Максима Рильського:

«Ми їх постійно доповнюємо. Оголошуємо акції «подаруй книгу бібліотеці» і самі читачі добровільно протягом року дарують. Не тільки до дня бібліотек».

Ростислав Карандєєв приїхав у гості теж не з порожніми руками. Він подарував бібліотеці кілька десятків книг, які за останні роки видавалися під егідою Міністерства культури.

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Надзвичайно приємно, що серед такої великої кількості бібліотек у Київській області і в самому Києві пан міністр обрав бібліотеку саме Ірпеня. Нам є дійсно є чим похвалитися в наших бібліотеках. Це україномовні книги. Це те, що наша Ірпінська бібліотека одна з небагатьох у Київській області першою забрала усі російськомовні твори з бібліотеки і замінила їх україномовними. Постійні акції, які проводяться у бібліотеках на поповнення книг, молоді люди, які приносять книги- це сильно надихає».

Читати також