Головна НовиниІрпінь Ірпінські волейболісти перемогли у ІІІ етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Ірпінські волейболісти перемогли у ІІІ етапі змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»

Автор: Max

13 квітня в Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі відбувся ІІІ етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед дівчат та хлопців. Впевнену перемогу здобула команда Ірпінської громади. Про це повідомили в міській раді.

«В Ірпінській дитячо-юнацькій спортивній школі за вихід у IV етап змагань боролися команди хлопців з Ірпінської, Макарівської та Дмитрівської громад. Вирішальні матчі серед дівчат проходили в Ірпінському академічному ліцеї НУБіП України, участь у яких взяли команди Шпитківської, Копилівської та Ірпінської громад. У підсумку змагань перемогу серед хлопців та дівчат впевнено здобули команди Ірпінської громади», — розповіли в Ірпінській міській раді.

Нагадаємо, команда Ірпінського ліцею №2 виборола перемогу у третьому етапі Всеукраїнських шкільних ліг пліч-о-пліч зі спортивного орієнтування, які відбулися днями в Ірпені.

«Ми пишаємося тим, що наше місто стало центром проведення третього районного етапу змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги зі спортивного орієнтування». Незважаючи на складні часи, які переживає наша країна, важливо не втрачати спортивного духу та прагнення до перемоги. Хочу щиро подякувати всім, хто долучився до організації та проведення цього заходу: педагогам, тренерам, юним спортсменам та їхнім батькам. Ви всі робите значний внесок у розвиток спорту в Ірпені», — зазначив перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук.

Читати також