Головна НовиниІрпінь Ірпінські учні дискутували з психологом на тему самоусвідомлення (відео)

Ірпінські учні дискутували з психологом на тему самоусвідомлення (відео)

Автор: Max

Аліна Світлична, психологиня:

«Коли я кажу – я донька, я ідентифікую себе виключно з родиною. Коли я кажу, що я психолог, я ідентифікую себе з професією. А хто я ще?».

Самоідентифікація. Самоусвідомлення. Самоприйняття. На ці теми дискутували учні різних ірпінських закладів освіти з психологинею Аліною Світличною. Зустріч відбулася в Ірпінському НВО «Освіта».

Анна Коломієць, учениця Ірпінського ліцею №1:

«На мою думку, це дуже важливо. Тому що існує дуже багато різних людей, і якщо, наприклад, нас хтось буде пригнічувати і ми будемо це приймати, то це буде дуже погано на нас впливати».

Психологиня пояснювала дітям як керувати своїми емоціями, щоб вони не могли керувати ними.

Аліна Світлична, психологиня:

«Тут головне – пам’ятати, що ми маємо бути друзями для себе. Завжди бути на своїй стороні і шукати можливість себе підтримати, а не навпаки».

Богдан Притула, учень Ірпінського ліцею «Лінгвіст», член Молодіжного парламенту Ірпеня:

«У сучасному нашому житті вміння знайти себе, вміння пізнати себе як індивіда в цьому світі, воно є ключовим».

Аліна Світлична, психологиня:

«Вони дійсно свідомі! Вони розуміють, що таке емоції. Вони читають, задають питання, вони включаються і це супер! Я рада, що наша молодь така».

Зустріч ірпінських школярів із психологинею організувала ГО Молодіжний парламент Ірпеня в межах свого проєкту «Лекторій».

Він реалізується вже не перший місяць на базі освітніх закладів міста. У гості до ірпінських школярів уже приїздили: співачка Міла Нітіч, альпіністка Антоніна Самойлова, шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво та багато інших.

Юлія Тишкевич, перша віце-президентка Молодіжного парламенту Ірпеня:

«Ми намагаємося залучити якомога більше людей, адже молодь дуже зацікавлена і ми хочемо відповідати очікуванням і провайдити всю цю інформацію, до якої в молоді зазвичай немає доступу».

Щоб дізнаватися про наступні зустрічі з цікавими людьми – скануйте кюар-код, який ви бачите на екрані й слідкуйте за анонсами Молодіжного парламенту Ірпеня!

Читати також