Головна НовиниІрпінь Ірпінські школярі здобули призові місця на обласній олімпіаді з української мови та літератури

Ірпінські школярі здобули призові місця на обласній олімпіаді з української мови та літератури

Автор: Max

На Київщині оголосили результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури. Ірпінську громаду представляла команда учнів Ірпінського гуманітарного ліцею “Лінгвінст”. За звання найкращих юних філологів області змагалася четверо учнів 8-11 класів, які вибороли три перших та одне друге місце. Про це повідомила заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич.

І місця вибороли учениця 8 класу Олена Зелінська (учителька Павліченко Т.С.), учень 10 класу Богдан-Любомир Притула (учителька Стародуб Л.А.) та учениця 11 класу Дарина Йосипенко (учителька Рубан С.А.). ІІ місце виборола учениця 9 класу Вікторія Бєлік (учителька Максименко Р.Г.).

«Ми пишаємося високими досягненнями учнів та професіоналізмом педагогів у нашій громаді. Щиро бажаємо переможцям успіху та перемог на Всеукраїнському фінальному етапі олімпіади», — додала Юлія Устич.

Нагадаємо, вихованці Ірпінського ліцею інноваційних технологій показали найкращі результати на обласних олімпіадах з фізики та математики. В обласній олімпіаді з математики переміг Кіріл Топал. ІІІ місце зайняла Кіра Коцько. І місце в олімпіаді з фізики виборов Микита Колесніченко. ІІІ місце зайняла Ганна Дрозд.

На обласній олімпіаді з польської мови та літератури учні зайняли такі місця: ІІ місце — Софія Кісельова, учениця 10 класу Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» ім. З. Алієвої; ІІІ місце — Майя Корабель, учениця 9 класу Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» ім. З. Алієвої.

Читати також