Головна НовиниІрпінь Ірпінські школярі — переможці та призери обласного конкурсу з мовознавства

Ірпінські школярі — переможці та призери обласного конкурсу з мовознавства

Автор: Max

Школярі з Ірпеня стали переможцями та призерами ІІ (обласного ) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у науковому відділенні «Мовознавство». Про це повідомила заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич.

І місце виборола учениця ліцею «Лінгвіст» Аліна Чуднецова, секція «Німецька мова та німецькомовна література». Науковий керівник — Наталія Олійник.

ІІ місце зайняла учениця ліцею «Лінгвіст» Анастасія Лизенко, секція «Французька мова та франкомовна література». Науковий керівник — Катерина Цяпкало.

ІІІ місце зайняла учениця ліцею №3 Софія Меркулова, секція «Англійська мова та англомовна література». Науковий керівник — Валентина Антоненко.

433427734 389474980610290 2674344197252260216 N

«Пишаємося досягненнями наших учнів. Дякуємо педагогам за підтримку та підготовку учнів до участі у конкурсі. Бажаємо переможниці високих результатів на Всеукраїнському заключному етапі конкурсу. Дякуємо ЗСУ за можливість навчатися, досліджувати та перемагати», — зазначила Юлія Устич.

Нагадаємо, вихованці Ірпінського ліцею інноваційних технологій показали найкращі результати на обласних олімпіадах з фізики та математики. В обласній олімпіаді з математики переміг Кіріл Топал. ІІІ місце зайняла Кіра Коцько. І місце в олімпіаді з фізики виборов Микита Колесніченко. ІІІ місце зайняла Ганна Дрозд.

На обласній олімпіаді з польської мови та літератури учні зайняли такі місця: ІІ місце — Софія Кісельова, учениця 10 класу Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» ім. З. Алієвої; ІІІ місце — Майя Корабель, учениця 9 класу Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» ім. З. Алієвої.

Читати також