Головна НовиниІрпінь Ірпінські школярі – переможці та призери обласного етапу Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Ірпінські школярі – переможці та призери обласного етапу Всеукраїнського конкурсу наукових робіт

Автор: Max

Нещодавно відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України у науковому відділенні «Інформаційні технології. На конкурс було подано три наукові проєкти учнів-членів Ірпінського територіального відділення МАН України. У здобутку юних науковців громади два І місця та одне ІІІ місце. Про це розповіла заступниця Ірпінського міського голови Юлія Устич.

І місце зайняла Анна Бондаренко, учениця ІАЛ НУБіП України у секції «Системи та технології штучного інтелекту». Науковий керівник — Ірина Бондарчук.

Перемогу також виборола Катерина Керносенко, учениця ліцею «Лінгвіст» у секції «Інтернет-технології та вебдизайн». Науковий керівник — Валерій Сушко.

ІІІ місце зайняв учень ліцею «Мрія» Павло Желдак у секції «Навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність». Науковий керівник — Тетяна Лавріщева.

425385164 376994341858354 6397904595640799896 N

«Пишаємося обдарованою молоддю нашої громади. Дякуємо педагогам за підтримку та підготовку учнів до участі у конкурсі. Бажаємо переможцям високих результатів на Всеукраїнському заключному етапі конкурсу», — додала Юлія Устич.

Нагадаємо, вихованці Ірпінського ліцею інноваційних технологій показали найкращі результати на обласних олімпіадах з фізики та математики. В обласній олімпіаді з математики переміг Кіріл Топал. ІІІ місце зайняла Кіра Коцько. І місце в олімпіаді з фізики виборов Микита Колесніченко. ІІІ місце зайняла Ганна Дрозд.

На обласній олімпіаді з польської мови та літератури учні зайняли такі місця: ІІ місце — Софія Кісельова, учениця 10 класу Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» ім. З. Алієвої; ІІІ місце — Майя Корабель, учениця 9 класу Ірпінського гуманітарного ліцею «Лінгвіст» ім. З. Алієвої.

Читати також