Головна НовиниІрпінь Ірпінські школярі перемогли у всеукраїнському конкурсі есе на тему війни

Ірпінські школярі перемогли у всеукраїнському конкурсі есе на тему війни

Автор: Max

Учні Ірпінського академічного ліцею НУБіП Кіра Дрюченко та Кіріл Дацюк посіли перші місця на Всеукраїнському конкурсі за написання есе «Війна за СВІЙ шлях». Про це повідомили в Управлінні освіти і науки ІМР.

Одинадцятикласник Кіріл Дацюк переміг із власним есе «Через терни до зірок», а семикласниця Кіра Дрюченко — з есе «Війна за свій шлях».

«Діти писали про свою історію війни. Кожен рядок роботи — це особистий біль та трагедія дитячої душі. Це страшні спогади про початок несправедливої жорстокої війни проти українського народу, яка в одну мить змінила життя та спотворила дитячі мрії. Це розповідь про шлях від хаосу, розпачу, страху до усвідомлення, віри і впевненості у переможній боротьбі України за свою незалежність», — розповіли в Управлінні.

Нагадаємо, наприкінці квітня вихованці Ірпінського центру позашкільної освіти, які представляли Київщину на всеукраїнському етапі гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії — 2023″, перемогли у своїх вікових категоріях. Діти виступали у номінації «Музичне мистецтво».

Читати також