Головна НовиниІрпінь Ірпінські рятувальники стали призерами обласного змагання з пожежно-прикладного спорту

Автор: Max

Рятувальники з Ірпеня посіли третє загальнокомандне місце на обласних змаганнях з пожежно-прикладного спорту. Змагання проходили 30 червня у місті Вишневе.

На щорічні змагання з’їхалися 13 команд рятувальників Київщини. Вони демонстрували свої уміння у 4-х видах дисциплін: долання стометрової смуги перешкод, підйом по штурмовій драбині на навчальну вежу, проходження естафети 4 по 100 метрів та бойове розгортання пожежного рукава.

У результаті перше загальнокомандне місце посіли рятувальники з Чорнобиля, друге — з Вишгорода, третє — пожежники з Ірпеня.

В індивідуальних заліках відзначилися двоє ірпінських пожежних-рятувальників. Анастасія Рогова зайняла перше місце у забігу з перешкодами на сто метрів та друге місце за підйом по штурмовій драбині у вікно другого поверху. Андрій Смик посів перше місце у змаганнях з підйому швидкісному по штурмовій драбині на четвертий поверх.