Головна НовиниІрпінь Ірпінська команда СТК «Сона» перемогла в першому етапі Кубку України з мотокросу

Ірпінська команда СТК «Сона» перемогла в першому етапі Кубку України з мотокросу

Автор: Max

Ірпінська команда СТК «Сона» перемогла в першому етапі Кубку України з мотокросу. Про це журналістам ITV повідомив депутат Ірпінської міськради, генеральний секретар Федерації мотоциклетного спорту України Олександр Пащинський. 

Змагання відбулися цієї неділі, 28 квітня,  в селі Оженин на Рівненщині. У них взяли участь 102 спортсмена із 9 областей України. 

Ірпінь представила команда спортивно-технічного клубу «СОНА» у складі восьми спортсменів: клас 50 см.куб – Данило Зайченко, клас 65 см.куб – Михайло Якіменко, Єгор Приймак, клас 85 см.куб – Володимир Кубечко, клас МХ2 – Дмитро Марчук, клас «ветерани» –  Едуард Казаченко, клас хобі МХ2 – Максим Квашук, клас хобі МХ1 – Артур Чайка.

2024 04 29 10.34.53

Наступний етап Кубку України з мотокросу відбудеться 11-12 травня у Чернівцях.

2024 04 29 10.34.48

Нагадаємо, кар’єра Олександра Пащнського в мотоциклетному спорті розпочалася в 1991 році. З 2001 року Пащинський став членом збірної команди України.  Як результат — майстер спорту України міжнародного класу з мотоциклетного спорту, срібний та бронзовий призер Чемпіонату Європи з мотокросу, вісімнадцяти разовий Чемпіон України з мотокросу.

З січня 2009 року по грудень 2012 року працював на посаді спортсмена-інструктора в штатній збірній команді України з мотоциклетного спорту, а з 2020 року став членом правління Федерації мотоциклетного спорту України. З травня 2022 року є в.о. генерального секретаря Федерації мотоциклетного спорту України.

Разом з батьком Сергієм Пащинським став одним із ініціаторів створення та розвитку кращої мототраси в Україні СТК «Сона» в Бучі Київської області. Є головою оргкомітету Чемпіонатів світу з мотоциклетного спорту, що проходили на мототрасі СТК «Сона».  

Читати також