Головна НовиниІрпінь Ірпінець переміг на міжнародному турнірі з олімпійського тхеквондо «Dracula Open 2023»

Автор: Max

Вихованець Ірпінської ДЮСШ Андрій Григорчук став переможцем турніру з тхеквондо рівня чемпіонату світу «Dracula Open 2023» (серед юніорів). Він здобув перемогу у чотирьох поєдинках зі спортсменами з України, Македонії, США та Греції. Всі поєдинки завершилися рахунком 2:0. Про це повідомили в Управлінні фізичної культури та спорту Київської обласної державної адміністрації.

Міжнародний турнір з олімпійського тхеквондо Dracula Open 2023 відбувся 27-28 жовтня в румунській столиці Бухарест. На турнір рівня чемпіонату світу завітали 1089 іменитих учасників, лідерів світового рейтингу, серед яких — чемпіони і призери Олімпійських ігор, чемпіони світу та Європи. В географії учасників була представлена Америка, Азія, Корея та всі європейські країни, серед яких і Україна.

Україну представляло троє спортсменів Ірпінської ДЮСШ — вихованці Світлани й Олега Опришків Іван Красноголовець, Анна Анастасова та Андрій Григорчук.

«Іван Красноголовець та Анна Анастасова дебютували в категорії «дорослі», зустрівшись з найкращими спортсменами світу. На честь Андрія Григорчука на міжнародному подіумі замайоріло синьо-жовте знамено. Наш спортсмен став переможцем змагань серед юніорів, здобувши  перемогу у чотирьох поєдинках у спортсменів з України, Македонії, США та Греції, і всі поєдинки завершилися рахунком 2:0», — йдеться у повідомленні.

Photo 2023 10 30 15 20 57 2

Нагадаємо, нещодавно вихованці Ірпінської ДЮСШ вибороли 6 золотих та 5 бронзових нагород у рейтинговому турнірі «Taekwondo Cup».