Головна НовиниІрпінь Ірпінчанка заспівала на центральній площі чорногорського міста Будва

Ірпінчанка заспівала на центральній площі чорногорського міста Будва

Автор: Max

Вихованка Ірпінської дитячої школи мистецтв імені М. Вериківського Каміла Данилова разом зі своєю викладачкою, директоркою школи Наталією Дидикіною взяла участь у Міжнародному фестивалі «Jagranske festival igre Budva 2023», що проходив у Чорногорії. Юна ірпінчанка співала для глядачів на центральній площі чорногорського міста Будва. Про це повідомили у дитячій школі мистецтв.

Каміла Данилова виконала дві пісні для гостей фестивалю — «Кароока Україна» Віктора Николишина та «This Love» Джессі Кармайкл та Адама Левіна.

Україну на цьому фестивалі також представляли й інші вокалісти і танцюристи.

«Всі місцеві глядачі були приємно вражені співом та хореографію українських дітей та професіоналізмом викладачів і підтримали виступаючих щирими оплесками та вигуками «Браво». Організатори пропонують налагодити співпрацю між обома країнами та запрошують долучитися до подальших творчих заходів!», — розповіли в Ірпінській дитячій школі мистецтв.

Нагадаємо, за кілька днів вихованці Ірпінської дитячої школи мистецтв ім. М. Вериківського здобули одразу шість нагород на міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

Читати також