Головна НовиниІрпінь Ірпінь відвідали представники Національної федерації цивільного захисту

Ірпінь відвідали представники Національної федерації цивільного захисту

Автор: Max

Ірпінь відвідали представники Національної федерації цивільного захисту-French Civil Protection France у рамках співпраці міжнародних організацій з освітніми закладами Ірпінської громади. Про це повідомили в Ірпінській міській раді.

Організація FNPC — це волонтерська асоціація гуманітарної та першої допомоги, яка має державний сертифікат для виконання місій цивільної оборони.

Начальник управління освіти і науки Ірпінської міської ради Олег Білорус презентував систему освіти громади та особливості освітніх програм з «Основ здоров´я», «Захисту України» у частині формування теоретичних та практичних знань з надання першої домедичної підготовки, і дій учасників освітнього процесу в умовах надзвичайних ситуацій. Також він розповів про процес відбудови закладів освіти громади після руйнувань внаслідок російської агресії.

«Ми розкажемо колегам та друзям у Францї про Ірпінь, його мешканців, педагогів і ваших дітей, які з теплотою у серці та відкритістю готові до співпраці та дружби. Ірпінь — це чудове місто! Ми пишаємося вашим героїзмом», — зауважив представник асоціації.

В кінці зустрічі Олег Білорус подарував гостям дитячу збірку «Ірпінь — мій дім», яка буде презентована у Франції та передана до офісу FNPC.

photo_2023-10-20_10-41-05

Нагадаємо, після деокупації Ірпеня відбудова постраждалої освітньої інфраструктури стала одним із головних пріоритетів у роботі команди Ірпінської міської ради та українських і міжнародних партнерів міста.

Читати також