Головна НовиниІрпінь Ірпінь продовжує співпрацю з німецьким товариством GIZ (відео)

Ірпінь продовжує співпрацю з німецьким товариством GIZ (відео)

Автор: Max

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та керуючий справами виконкому міськради  Дмитро Негреша зустрілися  з керівництвом німецького товариства GIZ. На цій зустрічі ірпінська сторона  запропонувала напрямки можливої співпраці з німецькими партнерами.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Це відкриття проєктного офісу, що буде у себе включати і грантову допомогу населенню. Це гранти на муніципалітет, на критичну інфраструктуру. Це напрямок по громадському транспорту. Зокрема – це пошук грантів на електротранспорт. Це розвиток нашої транспортної інфраструктури. І, звичайно, це зелена енергетика, сонячні панелі».

Йшлося також про те, щоб запропоновані проєкти втілювати не лише на території Ірпінської громади.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Ми запропонували, що це буде не лише Ірпінь, а й на базі наших міст,  з якими ми підписали економічний союз – це і Гостомель, і Коцюбинське. Можливо, далі буде і Бородянка. Щоб ці програми втілювали на базі усіх чотирьох міст».

Планується, що вже найближчим часом представники GIZ разом з фахівцями  Ірпеня проведуть робочу нараду стосовно запропонованих сьогодні напрямків співпраці. А вже з нового року візьмуться за розробку механізмів запровадження відповідних програм.

Даніель Буше, регіональний  директор німецького товариства GIZ в Україні:

«Таке партнерство є важливим для нас. І, дійсно, муніципальна співпраця є ключовою у процесі відбудови. Й Ірпінь є гарним прикладом нашого партнерства. Для нас вже зрозумілі пріоритети Ірпеня і яким чином рухатися далі. І ми й надалі будемо вивчати можливості майбутньої співпраці»,- зазначив регіональний  директор німецького товариства GIZ в Україні Даніель Буше.

Читати також