Головна НовиниІрпінь Ірпеню потрібно ще мінімум дві амбулаторії

Ірпеню потрібно ще мінімум дві амбулаторії

Автор: Max

Вже сьогодні потрібні мінімум дві нові амбулаторії в мікрорайоні «Стоянка» та СМУ. Про це повідомив директор КНП «Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрій Левківський.

«Неабиякою проблемою лишається перспектива розвитку мережі амбулаторій сімейного типу. Сьогодні в нашому місті з кожним днем зʼявляється все більше ВПО, населення невпинно зростає, а отже і потреба у медичному забезпеченні також. Вже сьогодні потрібні мінімум дві нові амбулаторії в мікрорайоні Стоянки та на СМУ. Тут звісно ми розраховуємо на підтримку місцевої влади!», — наголосив Левківський.

Ці та інші питання обговорили на розширеній нараді із заступницею Ірпінського міського голови Юлією Устич.

«Проговорили план робіт та перспективи розвитку нашого Центру на другий квартал поточного року. У другому кварталі запланована акредитація МОЗ закладу також є плани подальших консультацій та співпраці з USAID та залучення додаткових джерел фінансування», — додав Андрій Левківський.

Нагадаємо, нещодавно Ірпінський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав портативний венозний сканер. Апарат призначений для візуалізації вен, показує цифрове зображення карти вен на поверхні шкіри у реальному часі та є незамінним помічником у складних випадках при заборі крові у пацієнтів.

Читати також