Головна НовиниІрпінь Голову азербайджанської діаспори в Україні Хікмета Джавадова нагороджено медаллю «За заслуги перед містом Ірпінь»

Голову азербайджанської діаспори в Україні Хікмета Джавадова нагороджено медаллю «За заслуги перед містом Ірпінь»

Автор: Max

Учора голову азербайджанської діаспори в Україні Хікмета Джавадова нагородили медаллю «За заслуги перед містом Ірпінь». Нагороду вручив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин на засіданні азербайджанської діаспори в Україні, присвяченому до Дня солідарності азербайджанців у всьому світі.

«З великою повагою привітали наших друзів зі святом. Подякували за співпрацю. Міський голова Ірпеня нагородив голову обʼєднання азербайджанської діаспори в Україні Хікмета Джавадова медаллю за заслуги перед містом. Враховуючи всю допомогу, яку нам надав азербайджанський народ та безпосередньо діаспора, можна з впевненістю казати, що нагорода заслужена», — зазначив депутат ІМР Антон Головенко.

Нагадаємо, азербайджанська діаспора в Україні активно допомагає відновлювати Ірпінь. Зокрема, компанія «SOCAR» відновила пошкоджений під час бойових дій ліцей «Лінгвіст», а профінансувала його утеплення, а також капітальний ремонт даху Ірпінської міської поліклініки.

Читати також