Головна НовиниІрпінь Герой програми інформагентства ITV «єПроблема» отримав від Фундації добрих справ електричний скутер

Герой програми інформагентства ITV «єПроблема» отримав від Фундації добрих справ електричний скутер

Автор: Max

Герой програми інформагентства ITV «єПроблема» Дмитро отримав від Фундації добрих справ електричний скутер.

«Переглянувши програму за участі Дмитра, я була неймовірно вражена життєствердною позицією хлопця. Він активний, займається спортом. Тому дуже захотілося підтримати його, подякувати йому за захист України і подарувати скутер. Він допоможе Дмитрові ще більше соціалізуватися, бути ще активнішим. І я дуже сподіваюся, що його небайдужість і участь у цій програмі сприятиме тому, що тема безбар’єрності буде зрушена з мертвої точки і зміни будуть не лише на папері, але й в реальному житті», — прокоментувала журналістам ITV керівниця БФ «Фундація добрих справ» Надія Філімонова-Скрипка.

За її словами, Фундація добрих справ отримала скутер зі Швеції від міжнародного руху «Армія Спасіння».

Нагадаємо, 8 лютого в ефір вийшла програма «єПроблема: Ірпінь – місто бар’єрів», де ми підняли тему доступності в українських містах. Разом із військовослужбовцем Дмитром, який отримав важке поранення під Бахмутом, дослідили, чи може людина на кріслі колісному жити активним життям в Ірпені, комфортно пересуватися містом та користуватися громадським транспортом.

Подивитись програму можна ТУТ.

Читати також