Головна НовиниІрпінь Фонд відновлення Ірпеня розповів історію родини Докучаєвих, яка втратила своє житло

Фонд відновлення Ірпеня розповів історію родини Докучаєвих, яка втратила своє житло

Автор: Max

Фонд відновлення Ірпеня опублікував відеоісторію пошкодженого ірпінського будинку на вулиці Толстого, 16/1. У цей таунхауз за три місяці до початку повномасштабного вторгнення переїхала родина Докучаєвих з Кривого Рогу.

Подружжя пенсіонерів Докучаєвих — Олександр та Марина все життя пропрацювали на підприємствах Кривого Рогу. Збереженні за все життя кошти вирішили вкласти у будинок в Ірпені.

«У тихому, зеленому, екологічно чистому місті України. Вибір упав на Ірпінь. Подивилися — і нам це місто запало в душу», — розповідає Олександр Докучаєв.

Через вибух снаряду поруч із будинком були пошкодженні несучі конструкції, знищено дах, вікна та двері. Усе, що було всередині, понівечено та затоплено дощем.

«Всі кошти були витрачені на ремонт будинку, тому можливості у двох пенсіонерів самостійно відновити будинок немає, вони потребують допомоги у відбудові. Допомогти родині можна вже зараз, відправивши переказ з приміткою «Родині Докучаєвих», — зазначають у Фонді відновлення Ірпеня.

Допомогти можна ТУТ.

Нагадаємо, Фонд відновлення Ірпеня розповідає історії пошкоджених та зруйнованих будинків у місті, щоб залучити допомогу на їхню відбудову. Зокрема, нещодавно вони опублікували відеоісторію знищеної оселі родини Лисак.

Читати також