Головна НовиниІрпінь Фонд відновлення Ірпеня провів дискусійну панель на форумі «Відбудова в дії 2.0»

Фонд відновлення Ірпеня провів дискусійну панель на форумі «Відбудова в дії 2.0»

Автор: Max

14 лютого у рамках міжнародної будівельної виставки KyivBuild Ukraine відбувся форум-практикум «Відбудова в дії 2.0». Партнером та організатором першої панелі «Державно-приватне партнерство як інструмент підвищення фінансової спроможності громад» став Фонд відновлення Ірпеня. Модератором панельної дискусії виступив засновник Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.

У панельній дискусії форуму взяли участь заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КОВА Олег Стародубець, виконавчий директор Конфедерації будівельників України Олександр Червак, голова правління Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков, креативна директорка IRS Зоряна Тихончук, керівник управління житлово-комунального господарства Ірпінської міської ради Сергій Канюра та в.о. Бородянського селищного голови Ірина Захарченко.

Photo 2024 02 15 14 41 45 (3)

Учасниками цьогорічного форуму, вже традиційно, слали провідні українські та міжнародні виробники, експерти в галузі будівництва, представники державної влади та міського самоуправління, національних та міжнародних неурядових програм і організацій — USAID, USAIDDOBRE, Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ, КБУ, IRS тощо.

Photo 2024 02 15 14 41 44

Лідери громад, експерти та представники громадськості поділилися досвідом та успішно реалізованими кейсами державно-приватного партнерства та практичного досвіду реалізації державних програм задля прискорення відбудови зруйнованих об’єктів та будівництва нових, пов’язаних з післявоєнною перебудовою економіки.

Photo 2024 02 15 14 41 45

Команда Фонду відновлення Ірпеня вже вдруге взяла участь у форумі KyivBuild Ukraine. У травні 2023 року було презентовано «План відновлення Ірпінської громади на 2022—2033 роки».

Читати також