Головна НовиниІрпінь Фонд відновлення Ірпеня поділився історією родини Васільєвих, оселю яких знищив російський снаряд

Фонд відновлення Ірпеня поділився історією родини Васільєвих, оселю яких знищив російський снаряд

Автор: Max

Фонд відновлення Ірпеня» опублікував нову відеоісторію родини Васільєвих та їх зруйнованого будинку на вулиці Ломоносова 57/1.

«Цей великий та гарний будинок, площею 500 квадратних метрів, 360 кв.м , які були в власності Васільєвих, побудували ще бабуся і дідусь Анни. В них була мрія, щоб велика родина жила разом і усім було комфортно, тому в домі багато кімнат де розмістились, і дідусь з бабусею, і батьки Анни, і її родина — чоловік Андрій та донька Кіра. Чоловік Анни військовий, який з 2017 року захищає нашу державу від ворога. За рік перед війною родина Васільєвих, зробили капітальний ремонт, як вони мріяли. Донька була в захваті, для Кіри це був затишний та найулюбленіший будиночок де жили всі її найрідніші люди», — розповіли у Фонді відновлення Ірпеня.

Після вторгнення російських військ в будинок попав ворожий снаряд, який знищив лаз, вікна, стіни, а також значної шкоди завдала пожежа. Родина самотужки намагається відновити оселю, але кошти вже закінчились, тому вони потребують допомоги у відбудові свого дому.

Допомогти родині можна, відправивши СЮДИ переказ з приміткою «Родині Васільєвих».

Нагадаємо, попередні відеорозповіді Фонду відновлення Ірпеня були присвячені зруйнованим помешканням родин Овдейчуків, Лєско,  Кушнірів, Вдовенків, Лозових,  Новицьких, Жуковських,  Булічів, Миронових,  Ярових,  Бондарчуків і  Дяченків.

Читати також