Головна НовиниІрпінь Фонд відновлення Ірпеня опублікував звіт роботи за рік

Фонд відновлення Ірпеня опублікував звіт роботи за рік

Автор: Max

Фонд відновлення Ірпеня оприлюднив річний звіт своєї роботи. Загалом за цей рік на рахунок фонду перерахували більше 29 мільйонів гривень.

«Команда Фонду відновлення Ірпеня вдячна за допомогу у відновленні міста-Героя українському бізнесу, благодійним фондам, міжнародним партнерам, кожному хто задонатив і допоміг ірпінським родинам та засобам масової інформації за інформаційну підтримку», — дякують у фонді.

За рік роботи Фонд відновлення Ірпеня передав 66 142 кг та 4 198 кв. м будівельних матеріалів мешканцям для відновлення будинків. Допомогу від Фонду отримали 52 багатоквартирних та приватних будинки, у яких проживає 1671 родина.

Також Фонд залучав міжнародних партнерів до проєктів відновлення інфраструктури Ірпеня. Зокрема, завдяки роботі Фонду португальське місто-побратим Ірпеня — Кашкайш надало понад 20 мільйонів гривень на відновлення та добудову дитсадка «Червона Калина».

Дізнатися більше про діяльність Фонду за цей рік, можна у відео:

«Закликаємо світову спільноту й надалі допомагати у відновленні міста!» — наголошують у фонді.

Ознайомитись із річним та поточними фінансовими і матеріальними звітами організації можна ТУТ.

Нагадаємо, офіційне відкриття Фонду відновлення Ірпеня відбулося 9 серпня 2022 року. Заснували Фонд відновлення Ірпеня Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк та народний депутат України Сергій Тарута.

Читати також