Головна НовиниІрпінь Фонд відновлення Ірпеня опублікував нову відеоісторію про зруйнований будинок родини Кушнірук

Фонд відновлення Ірпеня опублікував нову відеоісторію про зруйнований будинок родини Кушнірук

Автор: Max

Фонд відновлення Ірпеня опублікував нову відеоісторію про будинок родини Кушнірук, що на вулиці 10 лінія 4-а, квартира 18.

«Квартира 72 квадратних метрів в місті Ірпінь, багатодітна родина. Квартиру купили в 2012 році, зробили ремонт і почали жити щасливе життя, тут народились молодші діти, тут в кожного був свій куточок, гарні дитячі кімнати, де обожнювали проводити свій час дівчата та хлопці. В оселі завжди звучав сміх, батьки разом з дітьми проводили вільний час за настільними іграми, тут радо зустрічали гостей», — розповіли у Фонді відновлення Ірпеня.

В результаті попадання ворожих снарядів був знищений дах та останній поверх їх багатоповерхівки, а в результаті попадання снаряду в їх квартиру, пошкодження від пожару і осколків отримало і їх оселя. Родина немає можливості відновитись самі , тому що не потрапляють під програму є відновлення, тому потребує допомоги.

Допомогти Родині Кушнірук можна за посиланням.

Нагадаємо, попередні відеорозповіді Фонду відновлення Ірпеня були присвячені зруйнованим помешканням родин Овдейчуків, Лєско,  Кушнірів, Вдовенків, Лозових,  Новицьких, Жуковських,  Булічів, Миронових,  Ярових,  Бондарчуків і  Дяченків.

Читати також