Головна НовиниІрпінь Фонд відновлення Ірпеня, БФ «Леруа Мерлен Солідарність» та Ірпінська міськрада підписали меморандум про співпрацю

Фонд відновлення Ірпеня, БФ «Леруа Мерлен Солідарність» та Ірпінська міськрада підписали меморандум про співпрацю

Автор: Max

Сьогодні в Ірпінській міській раді відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Фондом відновлення Ірпеня, благодійним фондом «Леруа Мерлен Солідарність» та міською радою. В рамках меморандуму будуть відновлювати будинок в одному з найбільш постраждалих мікрорайонів громади за адресою: місто Ірпінь, 10 лінія, 4А. Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив голова Фонду відновлення Ірпеня Володимир Карплюк.

За його словами, фонд «Леруа Мерлен Солідарність» надасть будівельні матеріали, зокрема, готовий цемент. А компанія «Екософт» фінансуватиме відновлення цього будинку в рамках благодійної кампанії «Допомога в кожній краплі».

Але до повного відновлення Ірпеня ще багато роботи. «Ми закликаємо бізнес, донорів, фонди об’єднати наші зусилля задля якнайшвидшого відновлення міст та країни. Відновимо міста — відновимо економіку», — наголосив Володимир Карплюк.

Задонатити на відбудову Ірпеня будинку на 10 Лінії, 4А можна за цим посиланням. Більше інформації — на сайті Фонду відновлення Ірпеня.

398979310 897634991730024 8140276354666463242 N

Нагадаємо, благодійний фонд «Леруа Мерлен Солідарність» вже понад рік допомагає у відбудові Ірпеня. Було відновлено найвищу будівлю міста — 18-поверхівку ЖК «Синергія 2+» де мешкає понад 1000 осіб. Вартість відновлення склала близько 10 млн грн.

Також фонд вже профінансував ремонтні роботи для відновлення 18 об’єктів міста, тринадцять з яких – багатоквартирні будинки. Загальна вартість відновлення обʼєктів вже становить понад 55 млн грн.

Читати також