Головна НовиниІрпінь Фахівці ДСНС, поліції та Муніципальної варти Ірпеня провели черговий рейд на заплаві річки Ірпінь

Фахівці ДСНС, поліції та Муніципальної варти Ірпеня провели черговий рейд на заплаві річки Ірпінь

Автор: Max

13 червня працівники ДСНС, поліції та Муніципальної варти Ірпеня спільно провели плановий рейд на заплаві річки Ірпінь. Такі профілактичні перевірки проводять, щоб виявити потенційних паліїв та осередки загоряння для зменшення кількості пожеж в екосистемах. Про це інформують у Мунварті.

Мешканцям Ірпінської громади вкотре нагадали про правила пожежної безпеки, про заборону спалювання сухостою та про відповідальність за такі дії.

«На територіях, де мали місце часті пожежі та в місцях залягань торф’яних родовищ постійно здійснюється аеромоніторинг за допомогою дрону, виявляються можливі місця горіння, спалювання сухої рослинності і потенційні порушники-палії», — зазначають у Мунварті.

Також під час рейду спеціалісти нагадали мешканцям громади й про важливість дотримання правил безпеки поблизу водойми та про алгоритм дій під при виявленні вибухонебезпечного предмету.

«Завдяки регулярній роботі членів моніторингової групи та проведених заходів щодо інформування населення, ситуація з пожежами та іншими надзвичайними ситуаціями в природних екосистемах Ірпінської громади знаходиться на контролі», — пояснюють фахівці.

Варто нагадати, в Ірпінській громаді цілодобово працює «Гарячі лінія» Муніципальної варти Ірпеня: (04597) 60-400, (068) 379-92-27, (073) 07-00-557.

Читати також