Головна НовиниІрпінь Ексголова Києво-Святошинської райради знову в корупційному скандалі

Ексголова Києво-Святошинської райради знову в корупційному скандалі

Автор: Max

До суду скерували обвинувальний акт стосовно депутата міськради та ексзаступника голови однієї з сільрад області. За даними слідства, вони ошукали забудовника на 45 тисяч доларів. Про це інформує Київська обласна прокуратура.

За інформацією джерел інформаційного агентства ITV, мова йде про депутата Боярської міськради, колишнього голову Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова.

Розслідування встановило, що він разом із другим обвинуваченим за 45 тисяч доларів обіцяли забудовнику вирішити низку питань. Зокрема, зняти арешт із земельних ділянок у Бучанському районі загальною площею — 3,7 га. А також зміну їхнього цільового призначення та затвердження детального плану території будівництва котеджного комплексу.

«Фактично ж вони мали намір заволодіти коштами громадянина, не виконуючи жодних домовленостей. У ході розслідування задокументовано одержання ними 45 тис. доларів США», — зазначили у прокуратурі.

Нагадаємо, із Вадимом Гедульяновим пов’язана ціла низка корупційних скандалів. Один із останніх — обвинувачення у розтраті бюджету шляхом зловживання службовим становищем та підроблення офіційних документів. А також саме за його головування у Києво-Святошинській райраді у грудні 2018 р. обвалився дах спортивної школи у Вишневому, замовником будівництва якої була районна рада. Напередодні президентських виборів Гедульянов був одним із організаторів і куратором системи скуповування голосів на території району на користь одного з кандидатів.

Читати також