Головна НовиниІрпінь Дитсадок «Рута» в Ірпені відбудовують із випередженням графіку (відео)

Дитсадок «Рута» в Ірпені відбудовують із випередженням графіку (відео)

Автор: Max

Відбудова дитячого садочка «Рута» в Ірпені вийшла на фінішну пряму. Усі зовнішні будівельні роботи виконані. Залишається лише облаштувати подвір’я та ігрові майданчики. На завершальному етапі і реконструкція внутрішніх приміщень.

Андрій Кравчук, перший заступник Ірпінського міського голови:

«Випереджаємо графік виконання робіт, дякуючи підрядним організаціям і литовській стороні, що не затримує фінансування. Якщо такі темпи не збавляти, то на День Незалежності він буде відкритий».

Перший заступник Ірпінського міського голови Андрій Кравчук буває тут дуже часто. Цього разу за ходом відновлювальних робіт спостерігав разом із новою керівницею дитсадка Ксенією Катрич. Сама ж Ксенія зізнається, що була тут вже разів із п’ятдесят.

Ксенія Катрич, директорка дитячого садочка «Рута»:

«Навіть на етапі будівництва вже є багато думок. І назви груп, кольорова гама груп, розташування. Навіть площа кожної спальні. Вони відрізняються усі. Скільки яких можна ліжок поставити. Скільки яких столиків. Де буде краще малюкам, де старшим».

Пані Ксенія раніше працювала вихователькою-методисткою дитсадка «Колібрі». А тому на організацію життєдіяльності закладу дивиться досвідченими очима.

Любов Шостак, заступниця начальника Управління освіти і науки ІМР:

«Ксенія Володимирівна розуміється у специфікації відкриття закладу з фундаменту, «з нуля» і знає, що де потрібно, знає, як в дійсності запустити садочок із самого початку».

Оновлена будівля «Рути» тепер має не два поверхи, як раніше, а три. Кімнати третього поверху доволі просторі, з великими вікнами, похилим дахом. Приміщення виглядає як у мансардних котеджах.

Ксенія Катрич, директорка дитячого садочка «Рута»:

«Оці вікна і похилий дах створюють таку затишну атмосферу. Я впевнена, що і дітям тут буде дуже комфортно. На цьому поверсі найбільше групових осередків. П’ять груп будуть тут, переважно старшого віку».

У планах нової директорки – безліч задумів. Особливо радіє з того, що в оновленому садочку передбачено дуже багато додаткових кабінетів і їх можна буде задіяти під різні програми.

Ксенія Катрич, директорка дитячого садочка «Рута»:

«Це дає нам простір для створення гурткової роботи, додаткових освітніх послуг, роботи спеціалістів з дітками, логопеда, дефектолога. Наприклад, передбачена і ресурсна кімната».

Особливість дитсадка ще й у тому, що він матиме два ліфти. Один із них – мініліфт. Ним підніматимуть на поверхи їжу з харчоблоку. А другий – пасажирський. Саме зараз триває процес монтажу кабіни.

Олександр Гречка, начальник будівельної дільниці:

«Скільки часу ще треба? Ну десь з місяць ще. До відкриття об’єкта буде змонтований і зданий в експлуатацію».

А ще під будівлеюсадочок матиме і велике надійне укриття. Його облаштовують за усіма державними вимогами до таких об’єктів.

Нагадаємо, що відбудову цього дошкільного закладу фінансує уряд Литви. І саме на знак вдячності литовцям за допомогу дитсадок перейменували з «Радості» на «Руту». Це квітка, яка є неофіційним символом Литви. 

Читати також