Головна НовиниІрпінь Двоє ірпінських спортсменів здобули перемогу у міжнародному турнірі з тхеквондо «Warsaw Cup 2023»

Автор: Max

Вихованки Ірпінської ДЮСШ Єва Король та Анна Малихіна здобули перемогу у міжнародному турнірі з тхеквондо «Warsaw Cup 2023”, який відбувся у місті Варшава (Польща). Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

Загалом у змаганнях взяли участь 300 учасників із 25 команд. Ірпінці отримали два перших місця, одне друге та два третіх, зокрема: 1 місце здобули Єва Король та Анна Малихіна, 2 місце — Владислав Авер’янов, 3 місце — Давід Цимбарович та Юлія Пʼятенко.

«Команда вихованців відділення «Тхеквондо» Ірпінської ДЮСШ у складі 6 спортсменів показали гідні результати в змаганнях та зайняли призові місця. Вітаємо спортсменів і тренерів та бажаємо подальших успіхів і нових перемог!», — додали в Ірпінській міськраді.

Нагадаємо, нещодавно десять вихованців ірпінського спортивного клубу «Reforma» вибороли двадцять шість медалей різних рівнів на Чемпіонаті України з кікбоксингу WPKA серед дітей та молоді. Учасники клубу «Reforma» представлятимуть Україну на Чемпіонаті світу з кікбоксингу ISKA, який відбудеться у жовтні в м. Мюнхен (Німеччина).