Головна НовиниІрпінь «Друга ріка» разом із ірпінськими волонтерами передали військовим 100 дронів (відео)

«Друга ріка» разом із ірпінськими волонтерами передали військовим 100 дронів (відео)

Автор: Max

Сотня FPV-дронів. Зовсім скоро з їхньою допомогою Третя штурмова нищитиме ворогів та їхню техніку на Сході.  

Володимир Коротя, командир Першого стрілецького батальйону 3 ОШБ:

«Ми ж штурмовики, тому працюємо: «Вистріл — влучання». Ставимо собі такі амбітні цілі».

Щоб передати цих пташок захисникам, об’єдналися український рок-гурт «Друга Ріка» та Ірпінське волонтерське об’єднання «Незламні серця». Кошти на запчастини для дронів українські артисти збирали в євроатлантичному турі. Самі ж займалися їхнім пошуком та закупівлею.

Олексій Дорошенко та Валерій Харчишин, учасники гурту «Друга Ріка»:

«Ми збирали на дрони. Ми думали зараз підемо в магазин купимо. А виявилося, що це — процес. Ти занурюєшся у нього поступово, дивуєшся від того, що відбувається. Кожний етап, кожен крок супроводжується якимось новим навиком і новою проблемою. Це — квест».

Придбані деталі учасники гурту особисто доставили волонтерам. Ті ж зібрали їх, дещо модернізували і вийшла сотня FPV-дронів.

Руслан Легкий, голова БФ «Ірпінське об’єднання «Незламні Серця»:

«Дуже класно, що є люди з шоубізнесу, які мають можливості залучати ресурси, купувати на них запчастини і збирати дрони. Тому що, купувати ці дрони умовно десь в магазинах чи через інтернет набагато дорожче. А так ми робимо майже по собівартості запчастин. Виходить передати більше дронів»

Окрім дронів, цього дня до захисників Третьої окремої штурмової бригади поїхав бус. Його «Незламні Серця» передали спільно з фондом «De Leew Kyiv».

Володимир Коротя, командир Першого стрілецького батальйону 3 ОШБ:

« Із цього бусу ми обладнаємо пересувну майстерню для ремонту автомобілів. А сто FPV-дронів відправляться на східний напрямок. Будуть підтримувати нашу піхоту, яка веде там оборонні, наступальні дії, нищити ворога, наближати нашу перемогу».

Загалом за свій тур «Друга Ріка» зібрала кошти на 350 дронів, другу частину ще збирають та тестують. І це тільки початок.

Валерій Харчишин, лідер гурту «Друга Ріка»:

«У червні-липні ми робимо український тур, збираємо на 300 дронів. Ми вже впевнені, що зберемо. І ці 300 дронів, я сподіваюсь, ми робитимемо разом. Тобто до кінця літа плануємо відправити 650-1000 дронів».

Артисти впевнені, що зберуть кошти завдяки своїм фанатам, які завжди підтримують збори, долучаються до аукціонів та інших благодійних акцій гурту.

Олексій Дорошенко та Валерій Харчишин, учасники гурту «Друга Ріка»:

«Велика подяка людям. Завдяки їм є результат. Тому приходьте на концерти, проводьте гарно з нами час, слухайте музику і допомагайте рятувати країну».

Читати також