Головна НовиниІрпінь До Ірпеня завітав американський бізнесмен Аллан Рейган

До Ірпеня завітав американський бізнесмен Аллан Рейган

Автор: Max

До Ірпеня завітав генеральний директор американської мережі унікальних кінотеатрів-пивоварень Аллан Рейган. Він приїхав, щоб зрозуміти, як може допомогти у відбудові та розвитку Ірпеня. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

«Майбутній інвестор Ірпеня» — так представився американський бізнесмен Аллан Рейган у нашому першому листуванні. А вже сьогодні він відвідав нашу громаду та обговорив варіанти допомоги у відбудові та розвитку міста», — розповідає Олександр Маркушин.

Аллан Рейган побував біля зруйнованого ТРЦ «Жираф», який під час бойових дій став один із форпостів Ірпеня. Почувши історію боїв, які точилися тут, американський бізнесмен запропонував профінансувати спорудження тут меморіалу.

«Як бізнесмена з 30-річним досвідом, Аллана вразили руїни ТЦ «Жираф», — зазначає Олександр Маркушин.

Також Ірпінський міський голова обговорив із Алланом Рейганом фінансування ремонту будинків, які були повністю побудовані, але не введені в експлуатацію перед початком повномасштабного вторгнення, а під час бойових дій були пошкоджені.

«Хочу підкреслити, що питання відновлення таких будівель закордонні благодійники озвучують вкрай рідко. Водночас ця проблема нікуди не зникає і надзвичайно турбує власників таких квартир. Адже фактично нерухомість вони вже придбали, гроші заплатили, а офіційно житло – так і не отримали. Тож ремонт таких будинків не підпадає під державні програми з відновлення», — наголошує міський голова.

Аллан Рейган — голова інвестиційного комітету новоствореного благодійного фонду з відбудови інфраструктури України – UAID Fund. Після всього побаченого в Ірпені він пообіцяв зустрітися із американськими благодійними організаціями, щоб залучити додаткове фінансування для відбудови Ірпінської громади.

«Тож вже незабаром сподіваємось на гарні новини з-за океану! Дякуємо, Аллане, за Ваш візит та підтримку нашого міста-героя Ірпеня!», — подякував Олександр Маркушин.

Читати також