Головна НовиниІрпінь До Ірпеня завітала делегація з Європейського поліцейського управління

До Ірпеня завітала делегація з Європейського поліцейського управління

Автор: Max

Єврокомісарка з питань внутрішніх справ Ілві Йоганссон, Генеральна директорка Генерального директорату з питань міграції та внутрішних справ Моніка Паріа та виконавча директорка Європолу Катрін де Боллє разом завітали до Ірпеня. Екскурсію для своїх європейських колег провів тимчасовий виконувач обов’язків голови Нацполіції України Іван Вигівський. Про це повідомили в Нацполіції.

Делегації показали відновлений відділ поліції, який сильно постраждав під час бойових дій в місті.

Також представники Європейського поліцейського управління побували й у найбільш зруйнованому районі Ірпеня — СМУ, біля ЖК «Ірпінські Липки», де вони почули про жаливі наслідки російської агресії.

Ще гості поспілкувались з криміналістами, які займаються ексгумацією та ідентифікацією загиблих. Познайомилися із чотирилапими правоохоронцями, які допомагали розміновувати Ірпінь та інші міста Київщини після деокупації. Та почули більше про робити з розмінування від саперів.

Представники Європолу були вражені наслідками російської агресії в місті та висловили готовність підтримати Україну на її шляху до відновлення.

«Європейський союз буде повністю на вашому боці стільки, скільки це потрібно. Ми сподіваємося, звичайно, що це швидко завершиться. Але ми будемо також допомагати вам відновлювати вашу країну на вашому шляху до Європейського союзу», — сказала Єврокомісарка з питань внутрішніх справ Ілва Йоганссон.

Іван Вигівський зазначив, що українські правоохоронці вже налагоджують співпрацю з Європолом.

«Завдяки співпраці з Європолом та нашими іноземними колегами вдається ефективніше протидіяти організованим злочинним групам та кримінальним структурам. Ми налагоджуємо взаємодію щодо реєстрів зброї. Та насправді, всі питання безпеки в Україні є сьогодні вкрай важливими — адже це безпека і Європи», — зазначив він.

Нагадаємо, раніше на запрошення платформи UNITED24 до України завітала відома канадська акторка українського походження Кетрін Винник. Під час свого візиту вона відвідала й Ірпінь та була вражена наслідками російської агресії, які побачила в місті.

Читати також