Головна НовиниІрпінь Цифровізація ОСББ: збори по відеоконференції та голосування за допомогою електронного підпису

Цифровізація ОСББ: збори по відеоконференції та голосування за допомогою електронного підпису

Автор: Max

Президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт, який вносить зміни до законів України, які регулюють діяльність ОСББ. Внесені зміни допоможуть цифровізувати процедуру прийняття рішень у багатоквартирних будинках. Детальніше про зміни розповів депутат Ірпінської міськради Андрій Літвинов.

«Для чого це? Багато ОСББ стикнулися з проблемою, яка полягає у тому, що під час воєнного стану багато мешканців роз’їхалися по Україні і взагалі по світу. Провести збори і винести важливі для будинку рішення стало дуже складно. Тому що треба зібрати мешканців, а це було обов’язково під підпис, під протокол, треба була особиста присутність людини, а тепер ми стаємо більш диджиталізованими. У нас тепер дозволили проводити збори по відеоконференції і також можна робити розсилку електронною поштою, за згодою власника приміщення, сповіщати про збори та їхнє рішення. І третє, що важливо, тепер можна збирати підписи, голосувати «за», «проти», «утримався» за допомогою електронного підпису та електронного документообігу», — розповів Андрій Літвинов.

Зміни внесені до двох ЗУ «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» та «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

Читати також