Головна НовиниІрпінь Чотирилапі правоохоронці завітали на дитяче свято в Ірпені

Чотирилапі правоохоронці завітали на дитяче свято в Ірпені

Автор: Max

Фахівці кінологічного центру поліції в Київській області разом зі своїми вихованцями завітали на дитяче свято в Ірпені, щоб подарувати дітям позитивні емоції та познайомити ближче зі своєю роботою. Про це повідомили на сторінці центру у фейсбуці.

До дітей приїхали кінологи Андрій та Олександр разом із службово-розшуковою німецькою вівчаркою Дайкірі та з німецькою вівчаркою-детектором Багірою, яка спеціалізується на пошуку вибухових речовин та зброї.

Діти мали можливість поспілкуватися з собаками. А самі хвостаті правоохоронці під керівництвом своїх наставників демонстрували малечі прийоми пошуку, слухняності, захисту, а також інші трюки.

«Дякуємо колегам за небайдужість до підростаючого покоління!», — подякували в Кінологічному центрі поліції в Київській області.

Нагадаємо, наприкінці травня десятикласники Ірпінського ліцею «Мрія» побували в кінологічному центрі поліції Київської області, що в Ірпені. Така екскурсія відбулася в межах дружби кінологічного центру поліції та Ірпінського ліцею «Мрія», яка триває вже кілька місяців. Кінологи та їхні чотирилапі підопічні вже неодноразово гостювали в ліцеї та спілкувалися зі школярами.

Читати також