Головна НовиниІрпінь Чотири людини травмовано внаслідок нічної атаки рф на Київщину

Чотири людини травмовано внаслідок нічної атаки рф на Київщину

Автор: Max

Унаслідок нічної атаки росіян на Київщину травмовано 4 людини, кількість пошкоджених об‘єктів зросла, — за оновленою інформацією від начальника КОВА Руслана Кравченка 

Станом на 14.30 відомо про травмування 4 людей. Усім потерпілим надана необхідна медична допомога. Одну людину госпіталізовано до лікарні з черепно-мозковою травмою та травмами кінцівок. Інші отримали незначні травми. Життю та здоровʼю людей нічого не загрожує. 

В одному з районів області від вибухової хвилі постраждало понад 100 приватних будинків та 30 квартир у 7 багатоповерхівках. 

Зокрема, вибиті вікна, двері, посічені фасади та покрівлі.

За словами керівника області, проводяться роботи з усунення наслідків атаки. Власникам обʼєктів надається вся необхідна допомога.

Також вибуховою хвилею пошкоджено приміщення школи, дитячого садочка, селищної ради, лікарні, навчально-реабілітаційного центру, автостанції, двох магазинів, складського приміщення тощо. Переважно вибиті вікна та двері. 

До заміни віконних конструкцій уже оперативно долучився міжнародний фонд GEM. 

Як повідомлялося раніше, внаслідок атаки в одному з районів пошкоджено інфраструктурний об’єкт. Усі екстрені служби працюють на місці події. Як і пожежні, які ліквідують загоряння лісової підстилки.  

Читати також