Головна НовиниІрпінь Член журі Літпремії Ірпеня Дмитро Чистяк отримав президентську стипендію для молодих письменників

Член журі Літпремії Ірпеня Дмитро Чистяк отримав президентську стипендію для молодих письменників

Автор: Max

Члену журі Літературної премії Ірпеня, професору Київського національного університету імені Тараса Шевченка, письменнику, академіку Європейської академії мистецтв та літератури Дмитру Чистяку вручено стипендію Президента України для молодих письменників і митців. Про це йдеться в Указі Президента України №837/2023 від 22 грудня 2023 року.

“Дмитро Чистяк є постійним членом журі найбільшої в Україні за розміром преміального фонду Літературної премії Ірпеня. Він також був одним із фундаторів Міжнародного перекладацького фестивалю “Кочур-Фест”, який щороку на честь видатного українського літератора Григорія Кочура проходить в Ірпені та збирає перекладачів з України та інших країн світу. Товариство «ВІДВАЖНИХ» висловлює щирі вітання Дмитру Чистяку та бажає подальшого розвитку його творчого потенціалу”, — наголосив СЕО Товариства “Відважних” Володимир Карплюк.

Нагадаємо, Літературна премія Ірпеня – щорічна всеукраїнська премія в галузі літератури, заснована 2020 року Товариством “Відважних” та Інвестиційною радою Ірпеня. Головне завдання премії – сприяти виявленню та підтримці нових талановитих авторів, стимулювати їхню творчість та мотивувати до подальшої роботи над літературними творами.

Журі найбільшої в Україні Літературної премії Ірпеня очолює Олесь Доній – український журналіст, громадський та культурний діяч, голова Мистецького об’єднання «Остання Барикада».

Читати також