Головна НовиниІрпінь Чергову річницю визволення Ірпеня від російських окупантів відзначать озелененням зелених зон

Чергову річницю визволення Ірпеня від російських окупантів відзначать озелененням зелених зон

Автор: Max

У рамках ініціативи повоєнного озеленення Post War Greening КП «Управління благоустрою міста» спільно з Групою компаній Octava з нагоди другої річниці визволення міста-героя Ірпеня відновить 6 зелених зон. Про це повідомили у телеграм-каналі комунального підприємства.

Відновлювати зелені зони Ірпеня будуть 3 квітня 2024 р. об 11:00. Точну локацію та програму заходу для ЗМІ буде повідомлено після акредитації за телефонами: Євгенія Попенко 099 90 165 87, Вікторія Ковтун 093 97 229 50.

Post War Greening  — ініціатива, заснована Групою компаній Octava разом з найбільшим в Україні розсадником рослин для зовнішнього озеленення MegaPlant. Post War Greening – проєкт, який має на меті зафіксувати випадки знищення зелених зон та надати громадам рослини для відновлення на спеціальних умовах.

Минулого року в рамках ініціативи Групи компаній Octava — Post War Greening було озеленено постраждалі зони у Бородянці, Ірпені та Києві.  Завдяки участі громади Ірпеня та ініціативі «Post War Greening» місто і цього року прикрасять понад 1500 рослин.

Читати також