Головна НовиниІрпінь БФ «Район №1» оголошує конкурс на безкоштовне постійне житло та роботу для ВПО

БФ «Район №1» оголошує конкурс на безкоштовне постійне житло та роботу для ВПО

Автор: Max

Благодійна фонд «Район №1» спільно з міжнародним фондом «Help-Hilfe zur Selbsthilfe» оголосили про початок конкурсу для внутрішніх переселенців. Учасникам конкурсу пропонують безкоштовне житло у Чернігівській області із працевлаштуванням.

«Район №1» та «Help-Hilfe zur Selbsthilfe» для цього проєкту побудували 13 будинків у Новобасанській громаді, що на Чернігівщині.

У «Район №1» обіцяють, що переможці конкурсу отримають будинок з меблями, сантехнікою, освітленням та усім необхідним. А якщо переможець проживе у новому будинку протягом п’яти років — він перейде у його приватну власність.

Взяти участь у конкурсі можуть внутрішні переселенці, будинок яких знищений або непридатний для проживання внаслідок бойових дій.

«Ви готові жити у новому для себе регіоні — Чернігівській області та отримати нову роботу, з огляду на потрібні для громади вакансії, а саме: вчитель англійської мови, сімейний лікар, лікар-педіатр, нотаріус, програміст, бухгалтер, тренер, механізатор, електрик, юрист чи хореограф», — додають у благодійному фонді.

Подати заявку можна ТУТ. Приймають анкети на участь до сьомого вересня.

Читати також