Головна НовиниІрпінь Андрій Літвінов написав заяву з проханням звільнити його з посади радника мера

Андрій Літвінов написав заяву з проханням звільнити його з посади радника мера

Автор: Max

Андрій Літвінов написав заяву з проханням звільнити його з посади радника Ірпінського міського голови. Відповідну заяву він опублікував у фейсбуці.

«Прошу звільнити мене за власним бажанням з посади радника Ірпінського міського голови», – написав Андрій Літвинов.

Причиною назвав зарплатний скандал — серію публікацій про завищені зарплати низки працівників виконкому ІМР.

«У квітні 2024 року, коли відкрилися декларації працівників виконавчого комітету Ірпінської міської ради, всю Україну сколихнула інформацію про необґрунтовано завищені заробітні плати працівників виконавчого комітету Ірпінської міської ради. «Ірпінський зарплатгейт» став найбільшим зарплатним скандалом за всю історію України, адже ці зарплати чиновників міськвиконкому виявилися більшими, ніж у Президента України та Премʼєр-міністра України. Вважаю, що у діях по нарахуванню таких заробітних плат є ознаки корупції та махінацій. Це не допустимо у час війни та відбудови постраждалої Ірпінської громади», — додав Літвинов.

Нагадаємо, днями усі без виключення заступники Ірпінського міського голови та депутати від фракції «Нові Обличчя» заявили про недовіру меру Ірпеня Олександру Маркушину через розкрадання місцевого бюджету шляхом оформлення «мертвих душ» та побори і відкати із заробітних плат працівників Ірпінської міськради та працівників виконкому.

Читати також