Головна НовиниІрпінь Американський меценат Говард Баффет відвідав місто-Герой Ірпінь

Американський меценат Говард Баффет відвідав місто-Герой Ірпінь

Автор: Max

Під час своєї подорожі Київщиною всесвітньовідомий американський меценат Говард Баффет завітав і  до Ірпеня, щоб на власні очі побачити наслідки російської агресії в місті. Про це інформує Бучанське районе управління ГУНП в Київській області.

Екскурсію Ірпенем американському меценату провели спеціалісти кінологічного центру поліції Київщини. Говарду Баффету показали зруйнований Центральний будинок культури Ірпеня, найбільш постраждалий в місті ЖК «Ірпінські липки» та інші багатоквартирні будинки, які першими в Ірпені зазнали руйнувань від російських снарядів.

Також кінологи розповіли Говарду Баффету про свою роботу та роботу своїх колег-правоохоронців під час та після деокупації Ірпеня.

Варто зауважити, Говард Баффет та його благодійний фонд активно підтримують Кінологічний центр поліції Київської області, який розташований в Ірпені. Зокрема, у листопаді минулого року благодійний фонд Баффета подарував кінологам 10 бельгійських вівчарок, а у березні цього року — чотири сучасні спецмобілі для перевезення службових собак.

Нагадаємо, раніше американський філантроп Говард Баффет разом з підприємцем Річардом Бренсоном відвідали кінологічний центр в Ірпені.

Читати також