Головна НовиниІрпінь Американський актор Міша Коллінз розповів своїм підписникам про замінований ірпінський ліс

Американський актор Міша Коллінз розповів своїм підписникам про замінований ірпінський ліс

Автор: Max

Відомий американський актор, який став амбасадором UNITED24, Міша Коллінз відвідав замінований ірпінський ліс під час свого візиту до міста. Про це він написав на своїй сторінці в інстаграмі.

«Так виглядає ірпінський ліс. Всього за 26 кілометрів від Києва. В перший місяць війни його окупувала російська армія. Тут розміщувалися 15 000 військових, склади з боєприпасами та артилерійські установки, з яких обстрілювали Ірпінь та прилеглі села», — написав актор.

Розмінування території цього лісу почали лише два тижні тому. Тож Міша Коллінз разом із віцепрем’єр-міністеркою України Юлією Свириденко стали одними з перших, хто після бойових дій відвідали це місце. Разом із спеціалістами вони оглянули колись популярне місце для прогулянок та виявленні там боєприпасів.

Окрім Ірпеня Міша Коллінз також відвідав Чернігівську область. І після такої подорожі поділився своїми враженням з Президентом України Володимиром Зеленським.

«Навіть, якщо війна в Україні закінчиться завтра, спадок війни залишиться, поки всі ці міни не приберуть. І це абсолютно критично, тому що це також діти. Це родини, які ходитимуть у ліс збирати гриби. Вони не військові цілі, після закінчення війни», — сказав він Володимиру Зеленському.

Як амбасадор UNITED24, Міша Коллінз взявзя за напрямок гуманітарного розмінування. Він вже відкрив збір на автомобілі для саперів. Долучитися до допомоги можна ТУТ.

Нагадаємо, 2 червня, у День проголошення Італійської Республіки, у місто-герой Ірпінь завітала делегація з Італії. Почесний консул України в італійському місті Падуї Марко Тозон, представники ГО «Клуб мерів в Італії» та італійські бізнесмени приїхали, щоб висловити свою підтримку українцям, дізнатися більше про війну в Україні та оборону Ірпеня.

Читати також