Головна НовиниІрпінь Актор Дмитро Вівчарюк зустрівся з учнями ірпінської гімназії (відео)

Актор Дмитро Вівчарюк зустрівся з учнями ірпінської гімназії (відео)

Автор: Max

Він зіграв десятки ролей в театрі і кіно. Він уміло перевтілювався з одного характеру на інший – від драматичних ролей до комедійних образів. Його витончена гра захоплює найвибагливішого глядача.

А зараз він, такий простий, і справжній сидить перед учнями ірпінської гімназії НВО «Освіта» у найголовнішій своїй ролі – просто людини. Це — Дмитро Вівчарюк. Його кредо — бути кимось, але завжди залишатися собою.

Маргарита, вихованка ірпінської гімназії НВО «Освіта»:

«Чому ви вибрали роботу актора?»

Дмитро Вівчарюк, український актор театру і кіно:

«Я взагалі не знав, навіть коли в школі вчився, куди я піду, ким я буду, що буду робити. Потім у житті траплялися люди, які давали мені направлення. До речі, коли я ще вчився в училищі, співав в Ірпені в ансамблі «Ясени». Був такий ансамбль, я тут співав навіть. Приїжджав сюди з Києва.

Вже з перших хвилин зустрічі учні засипали актора найнесподіванішими питаннями:  «Чи є нього собака, чи знімався в Голівуді, чи зустрічався зі справжніми героями, або – чому зараз  не хоче зніматися в драматичних фільмах.

Дмитро Вівчарюк, український актор театру і кіно:

«Я не хочу драми, крові, не хочу сліз, тому що його і так вистачає. Тому я погоджувався на комедії у серіалах «Встигнути до 30» і «Зв’язок».  Оце два серіали, на які я погодився і будуть другі сезони зараз. Це я вже спойлеру».

Актор також зізнався, з початком війни нікуди не тікав. Вивіз сім’ю на західну Україну, а сам залишився у Києві, допомагав людям виїжджати на безпечні території, привозив харчі тим, хто залишався у місті. Дмитро і зараз намагається балансувати між акторською діяльністю та волонтерством.

 Дмитро Вівчарюк, український актор театру і кіно:

«Моя професія дає можливість мені заробити гроші, які можу витратити на те, що купляю дрони, машинки. Все, чим можу, тим і допомагаю».

Година спілкування з Олександром Вівчарюком пролетіла як мить і для багатьох стала незабутньою подією.

«Олександр, вихованець гімназії НВО «Освіта»:

«Це — мій перший актор, якого я побачив і улюблений».

Микита, вихованець гімназії НВО «Освіта»:

«Прикольний. Веселий. Гарний актор».

Вероніка, вихованка гімназії НВО «Освіта»:

«Дуже круто. Цікаво».

Зустріч дітей з актором організував молодіжний парламент Ірпеня в межах лекторію «Освіта та розвиток»

«Олександра Ільніцька, президентка молодіжного парламенту Ірпеня:

«Діти і лектор – це було наче на одній хвилі. Вони задавали прості питання і отримували такі ж прості відповіді. Тому це було дуже відверто і щиро».

Читати також