Головна НовиниІрпінь 3 роки в’язниці: в Ірпені винесли вирок чоловіку, який ухилявся від військової служби

3 роки в’язниці: в Ірпені винесли вирок чоловіку, який ухилявся від військової служби

Автор: Max

Сьогодні в Ірпінському міському суді чоловікові, який намагався ухилитися від військової служби, винесли вирок у вигляді трьох років позбавлення волі. Для Ірпеня це — перший із початку повномасштабного вторгнення вирок за ухилення від мобілізації. Про це журналістам ITV повідомив заступник голови Ірпінського міського суду Михайло Одарюк.

3 квітня чоловік пройшов ВЛК, яка визнала його придатним до виконання військового обов’язку. Далі він мав прийти до Бучанського РТЦК та СП для відправки до місця проходження служби. Але у вказаний термін не з’явився.

Суд констатував, що пом’якшення вироку було б неправильним в умовах воєнного стану.

«Це не лише не сприятиме запобіганню вчиненню нових кримінальних правопорушень іншими особами, а навпаки створить у таких осіб впевненість у безкарності за відмову від виконання конституційного обов’язку, пов’язаного із захистом Батьківщини. Вказане свідчить про підвищену суспільну небезпеку вчиненого злочину, оскільки може призвести до підриву військової дисципліни, розлагодженості дій, спрямованих на захист суверенітету держави, що в умовах воєнного стану є неприпустимим», — зазначив Одарюк.

Варто зазначити, що в обвинуваченого ще є час на подання апеляції.

Читати також