Головна НовиниІрпінь Вихованці ІЛІТу отримали грант на модернізацію міської бібліотеки

Вихованці ІЛІТу отримали грант на модернізацію міської бібліотеки

Автор: Max

Ліцеїсти Ірпінського ліцею інноваційних технологій отримали грант у розмірі 80 тисяч гривень на модернізацію міської бібліотеки. Про це повідомили у закладі освіти.

Команда ліцеїстів ІЛІТ пройшла відбір на програму для молоді від дитячого фонду ООН (UNICEF) UPSHIFT. UPSHIFT — це молодіжна освітня програма, що реалізується у 38 країнах і спрямована на розвиток способу мислення, навичок та можливостей для молодих людей, які опинилися в несприятливих умовах через війну в Україні. Програма UPSHIFT реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.

«Ідеєю команди ІЛІТ на чолі з ментором Оленою Вишківською, викладачки фінансової грамотності, з лідером учнів Олександром Гулянським та у складі Кирила Кур’яти, Лізи Довганич і Анни Ковтун було отримання фінансування у розмірі 80 тисяч гривень для втілення ідеї — модернізацію Ірпінської міської бібліотеки», — повідомили в ІЛІТі.

Основною ідеєю проєкту є створення читального клубу, який в подальшому матиме доволі широкий функціонал для обміну інформацією, нетворкінгу та розвитку м’яких навичок, на базі бібліотеки й, можливо, інших навчальних закладів. Найближчим часом у міської бібліотеки Ірпеня буде зручний сайт з каталогом книжок, особливо нових, закупки по яким будуть зроблені за допомогою опитувань серед молоді.

«Команда Tebooks дуже молода та живе всього місяць, але це не заважає нам злагоджено працювати та повністю розуміти горизонт цілей і подій. Ми всі друзі, і в братерській, але працьовитій атмосфері ми прийшли в проект, а етапи відбору не стали для нас значною перешкодою. Основною ціллю для нас було формування проблеми, а більшість роботи ми проводили на буткемпі», — зазначив Олександр Гулянський.

Нагадаємо, вихованці Ірпінського ліцею інноваційних технологій показали найкращі результати на обласних олімпіадах з фізики та математики. В обласній олімпіаді з математики переміг Кіріл Топал. ІІІ місце зайняла Кіра Коцько. І місце в олімпіаді з фізики виборов Микита Колесніченко. ІІІ місце зайняла Ганна Дрозд.

Читати також