Головна Новини Володимир Коротя презентував в Ірпені свою нову книгу (фото)

Володимир Коротя презентував в Ірпені свою нову книгу (фото)

Автор: Max

В Ірпінській міській бібліотеці ім. М. Рильського відбулася презентація книги ветерана АТО, захисника Ірпеня, офіцера Збройних сил України Володимира Короті «Роздуми фантома про державотворення». Це продовження попередньої книги цього автора «Пригоди фантома», яку він презентував у 2020 році.

У новому виданні, як і в попередній книзі, Володимир Коротя передає читачу свої спогади про російсько-українську війну. Це збірка коротеньких оповідань, у яких автор описує реальні ситуації, які пережив він сам та його побратими, розповідає про нелегку «роботу» розвідника. Володимир називає це роздумами про війну. Один із розділів він присвятив темі ветеранського посттравматичного стресового розладу (ПТСР) і пояснив, як його контролювати.

«Ця книга мала побачити світ ще в березні. Але перешкодила війна, тому книгу ви бачите лише зараз», – зазначив Володимир Коротя.

Він також зізнався, що вже працює над наступною книгою, присвяченою обороні Ірпеня. Наразі написав шість розділів. «Складно описувати все, що відбувалося тут, навіть якщо відкинути емоції», – зауважив письменник.

З новою книгою його привітав міський голова Ірпеня Олександр Маркушин. Мер адресував Володимиру слова подяки не лише як авторові, але і як побратиму, адже вони пліч-о-пліч стояли в обороні Ірпеня з найпершого дня повномасштабної війни.

«Пригадую, у нас була нарада. Раптом нам передають інформацію, що в напрямку тимчасового штабу вулицею Соборною рухається ворожий БТР. Звісно, потрібно було його знищувати. Але з’ясувалося, що в бронетранспортері – Коротя. Він “віджав” машину в окупантів і їхав нею на нараду», – поділився Маркушин однією з унікальних воєнних історій про Володимира.

За словами голови Інвестиційної ради Ірпеня Володимира Карплюка, Володимир Коротя –  «єдиний, хто воює відразу на трьох фронтах».

«Ти військовий, захищаєш країну. У тебе літературний талант. І ти ще й політичний діяч – опозиційний депутат у Бучанській міськраді від партії “Нові Обличчя”. Тож я щиро бажаю тобі нових звершень і, як усі інші, очікую наступну книгу – про оборону Ірпеня», – відзначив Карплюк.

Фото Олега Гриба

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Джерело

Читати також