Головна НовиниІрпінь Володимир Карплюк спростував інформацію про заборону вʼїзду до США

Володимир Карплюк спростував інформацію про заборону вʼїзду до США

Автор: Max

Співзасновник Фонду відновлення Ірпеня, голова Інвестиційної ради міста Володимир Карплюк спростував інформацію щодо заборони вʼїзду до США. За його словами, останній раз він був у цій країні в квітні 2023 року.

«Офіційно спростовую неправдиву інформацію, поширену моїми політичними опонентами. «Політолог» Микола Ощановський заявив, що ніби-то я намагався нещодавно виїхати до США, але мене, за його словами «розвернули» та не впустили на територію США. Повідомляю, що останнього разу я виїзджав з робочою поїздкою до США 11 квітня 2023 року. З того часу я жодного разу не виїзджав до Сполучених Штатів Америки і не намагався виїжджати до США, тому, мене не могли впускати чи не впускати на територію цієї дружньої Україні країні», — розповів Карплюк.

Він повідомив, що буде подавати позов до суду на всіх, хто поширив цю неправдиву інформацію.

«Звертаюся до ЗМІ з проханням врахувати у своїх публікаціях висловлену мною позицію щодо суті даного питання», — наголосив Володимир Карплюк.

Також він зазначив, що таким чином його опоненти використовують дипломатичні установи в Україні з метою політичного переслідування мене, як політичного та громадського діяча.

«Після того, як я разом з управлінською командою міста Ірпінь неодноразово здійснював візити до США з метою залучення коштів на відновлення постраждалої Ірпінської громади, ми отримували кулуарні сигнали про політичну недоцільність візитів до США через те, що я очолюю окрему політичну партію. Планую найближчим часом розповісти про ці сигнали та тих, хто їх посилав», — додав Володимир Карплюк.

Читати також