В амбулаторіях Михайлівки-Рубежівки та Козинців планують провести капітальний ремонт систем опалення. Про це за результатами щотижневої наради в Ірпінській міській раді повідомив перший заступник міського голови Олександр Пащинський.
Старі системи потребують заміни. Наразі триває розробка проєкту капітального ремонту.
В інших амбулаторіях громади проводять поточні ремонтні роботи.
Нагадаємо, Ірпінська амбулаторія №6 відзначає шосту річницю роботи.
Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!
