Головна НовиниІрпінь В Ірпені відкрили перший денний центр соціально-психологічної допомоги (відео)

В Ірпені відкрили перший денний центр соціально-психологічної допомоги (відео)

Автор: Max

В Ірпені відкрився перший у місті денний центр соціально-психологічної допомоги. Тут надаватимуть підтримку людям, які постраждали від домашнього та інших видів насильства.

Робота з психологом, юридичні консультації, різноманітні програми розвитку. Все це відтепер можна отримати в цьому центрі абсолютно безкоштовно.

Оксана Тарасенко, директорка денного центру соціально-психологічної допомоги:

«Це доступний, безоплатний центр, у якому особи які постраждали від домашнього насильства, зможуть у комфортних умовах отримати: консультацію, допомогу, супровід».

Сергій Ніжинський, голова ГО «UA Experts»:

«Це такий, знаєте, подарунок місту, і, дай Бог, щоб воно все давало толк. Тому що ми багато говоримо про зброю, однак ми розуміємо, що люди – це наша зброя всюди».

Юлія Устич, заступниця Ірпінського міського голови:

«Від себе хочу побажати процвітання і гарної роботи цьому центру. Я щиро вірю в те, що фахівці, котрі працюють і будуть працювати в цьому центрі будуть дійсно надавати ту допомогу і ту підтримку людям, які будуть сюди звертатися».

У центрі є кабінет психолога, юриста та фахівця з соціальної роботи. Також тут консультуватимуть спеціалісти мобільної бригади соціально-психологічної допомоги, які працюють в Ірпені з серпня 2022 року.

Оксана Нечитайло, муніципальна консультантка Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Ірпінській громаді:

«Кожен фахівець має комп’ютер, ноутбук. Є необхідна техніка для їхньої роботи, відпочинку та для групової роботи, якщо тут буде багато відвідувачів. А ми бажаємо, щоб їх було багато з метою культурного відпочинку, а не з метою превенції домашнього насильства».

Тут також є зала для групових занять та кухня. У центрі все передбачено для людей з інвалідністю. Інклюзивна вбиральня, пандус і кнопка виклику.

Цей простір – спільний проєкт Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA), ГО «UA Experts» та компанії «Avon».

Марина Сухецька, фахівчиня з внутрішніх комунікацій та соціально-корпоративної відповідальності «Avon Ukraine»:

«Це дійсно, я вважаю, дуже важливий проєкт. Дуже щиро особисто і від компанії вдячні за співпрацю UNFPA і всім партнерам, які долучаються до таких ініціатив».

Массімо Діана, представник Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA):

«Такі проєкти показують те, що Україна активно розвивається по шляху європейської інтеграції. Коли, як сьогодні тут – в Ірпені відбувається таке важливе державно-приватне партнерство», – зазначив представник UNFPA пан Массімо.

Центр соціально-психологічної допомоги розташований на вулиці Лісова, 46. Працюватиме з понеділка по п’ятницю. Поки що чіткого графіку роботи немає. Тому, якщо ви хочете відвідати центр – телефонуйте за номером – 067 730 23 84.

Читати також